Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Formand, formand for Ejendomsudvalg
Poul Sørensen
Irishaven 29
2765 Smørum
Telefon: 2131 0730
Email: iris29@mail.tele.dk

Næstformand og kasserer
Søren Slotsaa
Telefon: 4027 2111 
Email: soeren@slotsaa.dk

Kontaktperson
Susanne Sandersen Hansen
Telefon: 2822 5771
Email: susannesandersen@smorumnet.dk

 


 

Kirkeværge for Ledøje og Smørum 
Jørgen Storm
Telefon: 2927 9602
Email: stormto@hotmail.com

 

 

Niels Michael Ørskov
Telefon: 4182 2929
Email: orskov@mail.tele.dk

 

Mai-Britt Therkelsen
Telefon:  2617 1084
Email: stanghoejgaard@mail.dk

Inga Martinsen
Telefon: 2876 3961
Email: ingam374@gmail.com
 
Lis Lauge Jacobsen
Telefon: 8119 3999
Email: lislaugejacobsen@live.dk
Margrethe Mørkvig
Telefon: 2964 6235
Email: moerkvig@tdcadsl.dk

Agnete Lohmann
Email: agnetelohmann@hotmail.com

 

Karina Juul Hougaard
Telefon: 2624 5761
Email: karinajuulhansen@hotmail.com

 

Birgit Kragh Larsen
Email: k.aa.larsen@mail.tele.dk

 

Henning Thøger Rasmussen
Telefon: 2326 1485
Email: henras@live.com

 

 

 

Bent Ravn
Telefon: 4031 3135
Email: bent.ravn@hotmail.com
Jan Løffval
Telefon: 2856 6526
Email: jan@loffval.dk
 

 

Rita-Maj Ringvard
Email: ringvard@hotmail.com
suppleant


 

Flemming Schandorff
Email: f.schandorff@gmail.com
suppleant