Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Formand, formand for Ejendomsudvalg
Poul Sørensen
Irishaven 29
2765 Smørum
2131 0730
iris29@mail.tele.dk

Næstformand og kasserer
Søren Slotsaa
4027 2111 
soeren@slotsaa.dk

Kontaktperson
Susanne Sandersen Hansen
susannesandersen@smorumnet.dk
Tlf. 
28225771

 


 

Kirkeværge for Ledøje og Smørum 
Jørgen Storm
Tlf. 29279602
stormto@hotmail.com

 

 

Niels Michael Ørskov
Tlf.41822929
orskov@mail.tele.dk

 

Mai-Britt Therkelsen
Tlf. 26171084
stanghoejgaard@mail.dk

Inga Martinsen
Tlf.28763961
ingam374@gmail.com
 
Lis Lauge Jacobsen
Tlf. 81193999
lislaugejacobsen@live.dk
Margrethe Mørkvig
Tlf. 29646235
moerkvig@tdcadsl.dk

Agnete Lohmann
agnetelohmann@hotmail.com

 

Karina Juul Hougaard

 

Formand for Kirke- og Kirkegårdsudvalget
André Omø Agerholm
tlf. 40244824
andre@agerholm.eu

 

Henning Thøger Rasmussen
Tlf. 23261485
henras@live.com

 

 

 

Bent Ravn
Tlf.40313135
bent.ravn@hotmail.com
Jan Løffval
Tlf.28566526
jan@loffval.dk
 

 

Birgit Kragh Larsen
k.aa.larsen@mail.tele.dk
suppleant

Rita-Maj Ringvard
ringvard@hotmail.com
suppleant


 

Flemming Schandorff
f.schandorff@gmail.com
suppleant